Informace pro rok 2014

  • nový balíček služeb EXKLUSIV
  • více svatebních agentů po celé ČR
  • nové reklamní materiály
  • technické novinky jako výroba 360° rotace nevěsty

Podařilo se nám "konečně" dopracovat a doplnit naše materiály jako fotografie a filmy do formátu pro zveřejnění na našich stránkách. Doufáme, že množství více než 30 svatebních albumů a celá svatební videa napomohou budoucím našim zákazníkům se rozhodnout a svěřit svatební den do péče LMFOTO. Předem děkujeme.

Na rok 2014 jsme uzavřeli spolupráci s mnoha novými svatebními agenty, kteří pracují pro LMFOTO a zároveň poskytují plnohodnotný support ženichovi a nevěstě po celé ČR.

 Příčiny, proč má video "trhavý obraz" nebo nejde spustit.

Naš výstup (formát) svatebního videa je uložen na DVD (Blu-ray) mediu v maximální obrazové kvalitě. To má za následek, že vyžaduje od přehrávácího zařízení (PC, DVD přehrávač, jiné) jisté technické parametry. Současné přehrávací zařízení to splňují, ale zařízení starší výroby (modely) mohou mít s dodanou kvalitou problémy, které popíšeme níže.

Netradiční svatba.

Byli jsme součástí netradičního závěru jedné svatby a o svých dojmech se s vámi podělíme.

BD disk, kvalita pro náročné

ico_BD    LMFOTO používá k předání svatebního videa média Blu-ray a to v balíččích TOP a EXKLUSIV, jde o kvalitu pro znalce a náročné klienty. Dále si přečtěte informace o tomto médiu a příslušné informace o technologii Blu-ray.

Hudba do svatebního videa

Jednou z naších služeb, a to ve všech balíččích, je možnost nechat si vložit vlastní dodanou hudbu do vašeho svatebního videoklipu, videa. Déle vám poradíme, jak pracovat s výběrem hudby.

nevěsta Monika

Nádherná světelná atmosféra při příjezdu nevěsty k obřadu. Podařilo se zachytit ten pravý moment světelné show.