Hudba do svatebního videa

Hudba do svatebního videa

Jednou z naších služeb, a to ve všech balíččích, je možnost nechat si vložit vlastní dodanou hudbu do vašeho svatebního videoklipu, videa. Déle vám poradíme, jak pracovat s výběrem hudby.

Do videa vybírejte písničky které se Vám líbí. Buďte originální. Písnička, kterou slyšíte několikrát denně  a několik let nemusí být i ve vašem svatebním videu. Vyhněte se různým módním výstřelkům a především taneční muzice. Písničky by měli být vkusné pro všechny. Měli by korespondovat s náladou svatby a i střih se velmi často odvíjí od jejího tempa a to vyžaduje společnou konzultaci s námi. Rychlejší hudbou se dají podmalovat dynamické a svižné záběry, jinde se naopak hodí pomalejší hudba. Každá svatba je úplně jiná, a tak je to i s písničkama, které se pro ní hodí.
V některých pasážích kde je například řeč se hodí spíše instrumentální melodie, aby zpěv neodváděl pozornost od řečníka. Jinde se zase hodí zpívané písničky. U cizích písniček dávejte pozor především na to, o čem se v nich zpívá. Ty nejhezčí balady mívají velmi často smutné texty o rozchodu dvou lidí a podobně. Nevěsty, které neumějí cizí jazyk to často nevědí.

Nezapomeňte prosím, že pro stahování a použití písniček platí určité zákony ve smyslu autorských práv.